novelizace 6.5.2013
propozice ligy | oddíly soutěže a soupisky | rozlosování | výsledky |
propozice finále ligy | formuláře | adresář | tiskové zprávy |
Liga bez bariér |
Soupisky ročník 2013 | ||||||||||||
1 | TJ Jičín | 2 | TJ Labe Kolín A | 3 | TJ Labe Kolín B | |||||||
číslo | jméno | sk | číslo | jméno | sk | číslo | jméno | sk | ||||
1. | Budina Martin | 10 | 1. | Brunclík Marek | 10 | 1. | Dvořák Vladimír | 7 | ||||
2. | Cinibulk Miroslav | 9 | 2. | Budjač Libor | 10 | 2. | Homola Petr | 8 | ||||
3. | Čech Pavel | 8 | 3. | Čeřovský Petr | 10 | 3. | Janků Mojmír | 8 | ||||
4. | Jiřiště Jaroslav | 10 | 4. | Ježek Michal | 10 | 4. | Klimák Josef | 8 | ||||
5. | Kodet Pavel | 10 | 5. | Lágner Václav | 9 | 5. | Kohoutek Karel | 9 | ||||
6. | Soukup Jiří | 8 | 6. | Říha Vlastimil | 10 | 6. | Laryš Josef | 8 | ||||
7. | Svoboda Michal | 10 | 7. | Šteflíček Jiří | 9 | 7. | Zeman Oldřich | 10 | ||||
8. | Turek Michal | 9 | 8. | Truc Petr | 10 | |||||||
9. | Zhouf Miloslav | 10 | ||||||||||
4 | Čechie ZPS H. Králové | 5 | TJ Slovan Svoboda Praha | 6 | SKTP TJ Sokol Lhůta | |||||||
číslo | jméno | sk | číslo | jméno | sk | číslo | jméno | sk | ||||
1. | Hitzger Petr | 10 | 1. | Bláha Josef | 10 | 1. | Hadrava Jaroslav | 5 | ||||
2. | Hütl Adolf | 10 | 2. | Čihák Martin | 7 | 2. | Kallmünzer Lubomír | 10 | ||||
3. | Kovář Aleš | 9 | 3. | Dvořák Jaroslav | 7 | 3. | Rejthar Karel | 8 | ||||
4. | Kunart Petr | 8 | 4. | Hamara Tomáš | 7 | 4. | Křesťan Jan | 10 | ||||
5. | Matoušek Jaroslav | 10 | 5. | Chyba Lukáš | 7 | 5. | Kugler Miroslav | 8 | ||||
6. | Morávek Jiří | 10 | 6. | Kančík Jan | 7 | 6. | Matoušková Jolana | 10 | ||||
7. | Němec Jaromír | 7 | 7. | Kaněra Jan | 9 | 7. | Michal Jan | 10 | ||||
8. | Papoušek Petr | 10 | 8. | Procházka Radek | 9 | 8. | Svatoš Petr | 3 | ||||
9. | Zářecký Jan | 10 | 9. | Rozsíval Okdřich | 10 | 9. | Zitta Přemysl | 10 | ||||
7 | SK Janské Lázně | 8 | ŠK ST OZP Valaliky | |||||||||
číslo |
jméno |
sk | číslo |
jméno |
sk | číslo |
jméno |
sk | ||||
1. | Bureš Petr | 10 | 1. | Krompaský Lukáš | 10 | |||||||
2. | Ďuračka Milan | 7 | 2. | Maurer Emil | 10 | |||||||
3. | Havrda Vladimír | 9 | 3. | Maurer Tomáš | 10 | |||||||
4. | Hlošek Tomáš | 10 | 4. | Maurerová Michaela | 7 | |||||||
5. | Jančura Lubomír | 9 | 5. | Csémy Gabriel | 6 | |||||||
6. | Líska Vladislav | 10 | ||||||||||
7. | Pilnáček Jiří | 10 | ||||||||||
8. | Potůčková Anděla | 8 | ||||||||||
9. | Procházka Vojtěch | 9 | ||||||||||
10. | Půlpán David | 9 | ||||||||||
11. | Stodola Radek | 10 | ||||||||||
zúčastněné oddíly a soupisky družstev v ročníku 2011 | ||||||||||||
1 |
TJ Labe Kolín A |
2 |
TJ Baník Ostrava |
3 | ŠK ST OZP Valaliky | |||||||
číslo |
jméno |
sk | číslo |
jméno |
sk |
číslo |
jméno |
sk. |
||||
1. | Čeřovský Petr | 10 | 1. | - | - | 1 | Maurerová Michaela | 7 | ||||
2. | Homola Petr | 8 | 2. | - | - | 2 | Dudeková Veronika | 8 | ||||
3. | Janků Mojmír | 10 | 3. | - | - | 3. | Džudža Slavomír | 7 | ||||
4. | Ježek Michal | 10 | 4. | - | - | 4. | Guĺa Peter | 9 | ||||
5. | Říha Vlastimil | 10 | 5. | - | - | 5. | Krompaský Lukáš | 10 | ||||
6. | Šteflíček Jiří | 9 | 6. | - | - | 6. | Černický Marián | 10 | ||||
7. | Truc Petr | 10 | 7. | - | - | 7. | Turták Mário | 10 | ||||
4 | TJ Labe Kolín B | - | 5 | TJ Jičín |
6 |
TJ Slovan Svoboda Praha | ||||||
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
číslo |
jméno |
sk. |
|||
1. | Lágner Václav | 9 | 1. | Budina Martin | 9 | 1. | Dvořák Jaroslav MUDr | 7 | ||||
2. | Laryš Josef | 8 | 2. | Cinibulk Miroslav | 9 | 2. | Čihák Martin | 7 | ||||
3. | Kohoutek Karel | 9 | 3. | Čech Pavel | 8 | 3. | Hamara Tomáš | 7 | ||||
4. | Mašín Miloslav | 10 | 4. | Kodet Pavel | 10 | 4. | Chyba Lukáš | 7 | ||||
5. | Zeman Oldřich | 10 | 5. | Soukup Jiří | 8 | 5. | Procházka Radek | 9 | ||||
6. | Dvořák Vladimír | 7 | 6. | Svoboda Michal | 8 | 6. | Rozsíval Okdřich | 10 | ||||
7. | Brunclík Marek | 10 | 7. | Turek Michal | 9 | 7. | Šedivý Stanislav | 10 | ||||
8. | Klimák Josef | 9 | 8. | Zhouf Miloslav | 10 | - | - | - | ||||
7 | SK Janské Lázně |
8 |
Čechie ZPS H. Králové | 9 |
SKTP TJ Sokol Lhůta |
|||||||
číslo |
jméno |
sk |
|
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
||
1. | Bark Michal | 10 | 1. | Ebertová Hana | 10 | 1. | Kallmünzer Lubomír | 10 | ||||
2. | Bureš Petr | 10 | 2. | Folta Jan | 9 | 2. | Křesťan Jan | 10 | ||||
3. | Ďuračka Milan | 7 | 3. | Hitzger Petr | 10 | 3. | Kugler Miroslav | 8 | ||||
4. | Havrda Vladimír | 9 | 4. | Kunart Petr | 8 | 4. | Matoušková Jolana | 10 | ||||
5. | Hlošek Tomáš | 10 | 5. | Morávek Jiří Mgr. | 9 | 5. | Michal Jan | 10 | ||||
6. | Jančura Lubomír | 9 | 6. | Němec Jaromír | 7 | 6. | Rejthar Karel | 8 | ||||
7. | Líska Vladislav | 10 | 7. | Papoušek Petr | 10 | 7. | Výrutová Alena | 6 | ||||
8. | Pilnáček Jiří | 10 | 8. | Sedláček Petr | 10 | 8. | Zitta Přemysl | 10 | ||||
9. | Potůčková Anděla | 8 | 9. | Vít Ladislav | 7 | - | - | - | ||||
10. | Procházková Helena | 8 | 10. | Zářecký Jan | 8 | - | - | - | ||||
11. | Stodola Radek | 9 | 11. | Hütl Adolf | 10 | - | - | - | ||||
12. | Svatoš Petr | 6 | 12. | Matoušek Jaroslav | 10 | - | - | - | ||||
13. | Švejdová Dagmar | 10 | - | - | - | - | - | - | ||||
14. | Vlasák Petr | 10 | - | - | - | - | - | - | ||||
zúčastněné oddíly a soupisky družstev v ročníku 2010 |
||||||||||
1 |
TJ. Labe Kolín "A" |
- |
|
2 |
TJ. Labe Kolín "B" |
- |
|
3 |
TJ. Slovan Svoboda Praha |
- |
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
1 |
Čeřovský Petr |
10 |
|
1 |
Říha Vlastimil |
10 |
|
1 |
Dvořák Jaroslav | 7 |
2 |
Truc Petr |
10 |
|
2 |
Zeman Oldřich |
10 |
|
2 |
Čihák Martin | 7 |
3 |
Šteflíček Jiří |
10 |
|
3 |
Mašín Miloslav |
10 |
|
3 |
Hamara Tomáš | 7 |
4 |
Ježek Michal |
10 |
|
4 |
Janků Mojmír |
8 |
|
4 |
Chyba Lukáš | 7 |
5 |
Lágner Václav |
9 |
|
5 |
Laryš Josef |
8 |
|
5 |
Procházka Radek | 9 |
6 |
Homola Petr |
8 |
|
6 |
Kohoutek Karel |
7 |
|
6 |
Rozsíval Oldřich | 10 |
7 |
- |
- |
|
7 |
Klimák Josef |
8 |
|
7 |
Šedivý Stanislav | 10 |
8 |
- |
- |
|
8 |
Dvořák Vladimír |
7 |
|
8 |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
SK Janské Lázně "A" |
- |
|
5 |
SK Janské Lázně "B" |
- |
6 |
TJ. Jičín |
- |
|
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
1 |
Ďuračka Milan |
8 |
|
1 |
Adolf Daniel |
9 |
|
1 |
Cinibulk Miroslav | 9 |
2 |
Havrda Vladimír |
10 |
|
2 |
Bureš Petr |
10 |
|
2 |
Budina Martin | 10 |
3 |
Hlošek Tomáš |
10 |
|
3 |
Kocúr Luboš |
8 |
|
3 |
Čech Pavel | 8 |
4 |
Líska Vladislav |
10 |
|
4 |
Jančura Lubomír |
9 |
|
4 |
Kodet Pavel | 10 |
5 |
Pilnáček Jiří |
10 |
|
5 |
Kopuncová Ivona |
9 |
|
5 |
Soukup Jiří | 8 |
6 |
Skálová Běla |
10 |
|
6 |
Potůčková Anděla |
9 |
|
6 |
Svoboda Michal | 8 |
7 |
Stodola Radek |
9 |
|
7 |
Svatoš Petr | 5 |
|
7 |
Turek Michal | 9 |
8 |
Thieme Pavel |
10 |
|
8 |
Vlasák Petr |
10 |
|
8 |
Zhouf Miloslav | 10 |
9 |
Švejdová Dagmar |
10 |
|
9 |
Zoubek Tomáš |
6 |
|
9 |
- |
- |
10 |
Procházková Helena |
9 |
- |
- |
- | - | - | - | ||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
TJ. ZPS Čechie Králové |
- |
|
8 |
TJ. Baník Ostrava TPS |
- |
|
9 |
SKTP TJ. Sokol Lhůta |
- |
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
|
číslo |
jméno |
sk. |
1 |
Ebertová Hana |
10 |
|
1 |
Kožušník Milan | 10 |
|
1 |
Kallmünzer Lubomír |
10 |
2 |
Folta Jan |
9 |
|
2 |
Jahoda Dušan | 9 |
|
2 |
Křesťan Jan |
10 |
3 |
Hitzger Petr |
10 |
|
3 |
Piprek Jindřich | 9 |
|
3 |
Kugler Miroslav |
8 |
4 |
Hüttl Adolf |
9 |
|
4 |
Beňuš Martin | 10 |
|
4 |
Rejthar Karel |
8 |
5 |
Kunart Petr |
8 |
|
5 |
Svoboda Zdeněk | 9 |
|
5 |
Zitta Přemysl |
10 |
6 |
Mgr. Morávek Jiří |
9 |
|
6 |
Brůžička Ladislav | 10 |
|
6 |
Michal Jan |
10 |
7 |
Mgr.Němec Jaromír |
7 |
|
7 |
Petruška Jiří | 9 |
|
7 |
Výrutová Alena |
6 |
8 |
Papoušek Petr |
10 |
|
8 |
Pastorek Alfons | 9 |
|
8 |
Matoušková Jolana |
10 |
9 |
Sedláček Petr |
10 |
|
9 |
Doda Radim | 7 |
|
9 |
- |
- |
10 |
Vít Vladislav |
7 |
|
10 |
- | - |
|
10 |
- |
- |
11 |
Zářecký Jan |
8 |
|
11 |
- | - |
|
11 |
- |
- |
12 |
Matoušek Jaroslav |
10 |
|
12 |
- | - |
|
12 |
- |
- |
není potvrzená | ||||||||||
10 |
ČATHS |
- | Slovensko |
- |
- | Slovensko | - | |||
číslo |
jméno |
sk | číslo |
jméno |
sk | číslo |
jméno |
sk | ||
1 | Červený Jiří | 8 | 1 | Gáspar Ladislav | 10 | 13 | Szabó Tomáš | 6 | ||
2 | Horut Daniel | 7 | 2 | Csejtey Richard | 8 | 14 | Krompaský Lukáš | 10 | ||
3 | Lambert Zbyněk | 7 | 3 | Jambor Miroslav | 8 | 15 | Póda Atilla | 10 | ||
4 | Cieslar Jaroslav | 8 | 4 | Csernák Atilla | 9 | - |
- |
- | ||
5 | Karabec Ivan | 10 | 5 | Bajs Ĺuboš | 10 | - | - | - | ||
6 | Švasta Roman | 7 | 6 | Krřiak Jozef | 8 | - | - | - | ||
7 |
Przeczek Josef |
7 | 7 | Černický Marián | 10 | - | - | - | ||
8 | Káňa Milan | 9 | 8 | Mitaš Miroslav | 8 | - | - | - | ||
9 | Železný Ladislav | 10 | 9 | Barbušová Olga | 8 | - | - | - | ||
10 | Janečková Jaroslava | 7 | 10 | Csémy Gabriel | 6 | - | - | - | ||
11 | Kubala Milan | 8 | 11 | Maurerová Michaela | 7 | |||||
12 | Pavelková Dana | 10 | 12 | Ballai Vladimír | 9 | |||||
Na soupiskách zúčastněných družstev je uvedeno pro rok 2010 - 100 hráčů a hráček z 11 oddílů |
zúčastněné oddíly a soupisky družstev v ročníku 2009 |
||||||||||
1 | TJ. Labe Kolín "A" | 4 | TJ. Labe Kolín "B" | 7 | TJ. Slovan Svoboda Praha | |||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | ||
1 | Dvořák Vladimír | 7 | 1 | Janků Mojmír | 8 | 1 | Čihák Martin | ? | ||
2 | Homola Petr | 8 | 2 | Ježek Michal | 9 | 2 | Dvořák Jaroslav Mudr. | 7 | ||
3 | Klimák Josef | 9 | 3 | Kohoutek Karel | 9 | 3 | Hamara Tomáš | 7 | ||
4 | Lágner Václav | 9 | 4 | Laryš Josef | 8 | 4 | Chyba Lukáš | 9 | ||
5 | Říha Vlastimil | 10 | 5 | Mašín Miloslav | 10 | 5 | Procházka Radek | 10 | ||
6 | Šteflíček Jiří | 9 | 6 | Zeman Oldřich | 10 | 6 | Rozsíval Oldřich | 10 | ||
7 | Šedivý Stanislav | 10 | ||||||||
2 | SK Janské Lázně "A" | 5 | SK Janské Lázně "B" | |||||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | 8 | TJ. Jičín | |||
1 | Adolf Daniel | 9 | 1 | Bureš Petr | 10 | číslo | jméno | sk. | ||
2 | Ďuračka Milan | 7 | 2 | Havrda Vladimír | 9 | 1 | Budina Martin | 10 | ||
3 | Hlošek Tomáš | 10 | 3 | Kocúr Luboš | 8 | 2 | Cinibulk Miroslav | 9 | ||
4 | Jančura Lubomír | 9 | 4 | Potůčková Anděla | 10 | 3 | Čech Pavel | 9 | ||
5 | Kopuncová Ivona | 8 | 5 | Procházlová Helena | 8 | 4 | Kodet Pavel | 10 | ||
6 | Líska Vladislav | 10 | 6 | Skálová Běla | 8 | 5 | Soukup Jiří | 8 | ||
7 | Pilnáček Jiří | 10 | 7 | Švejdová Dagmar | 10 | 6 | Turek Michal | 9 | ||
8 | Stodola Radek | 10 | 8 | Vlasák Petr | 10 | 7 | Zhouf Miroslav | 10 | ||
9 | Thieme Pavel | 10 | 9 | Zoubek Tomáš | 6 | |||||
3 | TJ. ZPS Čechie Králové | 6 | TJ. Baník Ostrava TPS | 9 | SKTP TJ. Sokol Lhůta | |||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | ||
1 | Ebertová Hana | 10 | 1 | Kožušník Milan | 10 | 1 | Hadrava Jaroslav | 5 | ||
2 | Folta Jan | 9 | 2 | Jahoda Dušan | 9 | 2 | Kallmünzer Lubomír | 10 | ||
3 | Hitzger Petr | 10 | 3 | Piprek Jindřich | 9 | 3 | Křesťan Jan | 10 | ||
4 | Hüttl Adolf | 9 | 4 | Beňuš Martin | 10 | 4 | Kugler Miroslav | 8 | ||
5 | Kunart Petr | 8 | 5 | Svoboda Zdeněk | 9 | 5 | Matoušková Jolana | 10 | ||
6 | Mgr. Morávek Jiří | 9 | 6 | Brůžička Ladislav | 10 | 6 | Michal Jan | 10 | ||
7 | Mgr.Němec Jaromír | 7 | 7 | Petruška Jiří | 9 | 7 | Rejthar Karel | 8 | ||
8 | Papoušek Petr | 10 | 8 | Pastorek Alfons | 9 | 8 | Výrutová Alena | 6 | ||
9 | Sedláček Petr | 10 | 9 | Doda Radim | 7 | 9 | Zitta Přemysl | 10 | ||
10 | Vít Vladislav | 7 | ||||||||
11 | Zářecký Jan | 8 | ||||||||
12 | Matoušek Jaroslav | 10 | ||||||||
zúčastněné oddíly a soupisky družstev v ročníku 2008 |
||||||||||
1 | TJ Labe Kolín "A" | 4 | TJ Labe Kolín "B" | 7 | SKTP TJ Sokol Lhůta | |||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | ||
1 | Lágner Václav | 9 | 1 | Janků Mojmír | 8 | 1 | Kallmünzer Lubomír | 10 | ||
2 | Homola Petr | 8 | 2 | Laryš Josef | 8 | 2 | Křesťan Jan | 10 | ||
3 | Říha Vlastimil | 10 | 3 | Kohoutek Karel | 9 | 3 | Kugler Miroslav | 8 | ||
4 | Šteflíček Jiří | 9 | 4 | Ježek Michal | 9 | 4 | Rejthar Karel | 8 | ||
5 | Klimák Josef | 9 | 5 | Zeman Oldřich | 10 | 5 | Zitta Přemysl | 10 | ||
6 | Dvořák Vladimír | 7 | 6 | Výrutová Alena | 6 | |||||
5 | SK Janské Lázně "B" | 7 | Matoušková Jolana | 10 | ||||||
2 | SK Janské Lázně "A" | číslo |
jméno |
sk. | 8 | Hadrava Jaroslav | 5 | |||
číslo |
jméno |
sk. | 1 | Bureš Petr | 10 | 9 | Michal Jan | 10 | ||
1 | Ďuračka Milan | 7 | 2 | Havrda Vladimír | 9 | |||||
2 | Hlošek Tomáš | 10 | 3 | Kocúr Luboš | 8 | 8 | TJ Jičín | |||
3 | Líska Vladislav | 10 | 4 | Pilnáček Jiří | 10 | číslo | jméno | sk. | ||
4 | Jančura Lubomír | 9 | 5 | Kopuncová Ivona | 8 | 1 | Cinibulk Miroslav | 9 | ||
5 | Stodola Radek | 9 | 6 | Adolf Daniel | 9 | 2 | Soukup Jiří | 8 | ||
6 | Thieme Pavel | 10 | 8 | Vlasák Petr | 10 | 3 | Čech Pavel | 9 | ||
7 | Przeczek Josef | 8 | 9 | Potůčková Anděla | 10 | 4 | Budina Martin | 10 | ||
10 | Švejdová Dagmar | 10 | 5 | Schön Jaroslav | 9 | |||||
3 | TJ ZPS Čechie Králové | 6 | Zhouf Miroslav | 10 | ||||||
číslo | jméno | sk. | 6 | TJ Baník Ostrava TPS | 7 | Formánek Karel | 10 | |||
1 | Mgr.Němec Jaromír | 7 | číslo | jméno | sk. | 8 | Kodet Pavel | 10 | ||
2 | Papoušek Petr | 10 | 1 | Kožušník Milan | 10 | 9 | Turek Michal | 9 | ||
3 | Mgr. Morávek Jiří | 9 | 2 | Jahoda Dušan | 9 | |||||
4 | Vít Vladislav | 7 | 3 | Piprek Jindřich | 9 | 9 | TJ Slovan Svoboda Praha | |||
5 | Zářecký Jan | 8 | 4 | Beňuš Martin | 10 | číslo | jméno | sk. | ||
6 | Kunart Petr | 8 | 5 | Svoboda Zdeněk | 9 | 1 | Procházka Radek | 10 | ||
7 | Sedláček Petr | 10 | 6 | Brůžička Ladislav | 10 | 2 | Rozsíval Oldřich | 10 | ||
8 | Hitzger Petr | 10 | 7 | Petruška Jiří | 9 | 3 | Dvořák Jaroslav Mudr. | 7 | ||
9 | Folta Jan | 9 | 8 | Pastorek Alfons | 9 | 4 | Hamara Tomáš | 7 | ||
10 | Ebertová Hana | 10 | 9 | Doda Radim ( host. SKST Havířov) | 7 ? | 5 | Chyba Lukáš | 9 | ||
11 | Hüttl Adolf | 9 | 6 | Šedivý Stanislav | 10 | |||||
celkem na soupiskách 73 hráčů TP | ||||||||||
|
||||||||||
zúčastněné oddíly a soupisky družstev v ročníku 2007 |
||||||||||
1 | TJ Labe Kolín "A" | 4 | TJ Labe Kolín "B" |
7 |
SKTP TJ Sokol Lhůta | |||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | ||
1 | Lágner Václav | 9 | 1 | Janků Mojmír | 8 | 1 | Kallmünzer Lubomír | 10 | ||
2 | Homola Petr | 8 | 2 | Laryš Josef | 8 | 2 | Křesťan Jan | 10 | ||
3 | Říha Vlastimil | 10 | 3 | Kohoutek Karel | 9 | 3 | Kugler Miroslav | 8 | ||
4 | Šteflíček Jiří | 9 | 4 | Ježek Michal | 9 | 4 | Rejthar Karel | 8 | ||
5 | Zeman Oldřich | 10 | 5 | Chadraba Jiří | 8 | 5 | Zitta Přemysl | 10 | ||
6 | Výrutová Alena | 6 | ||||||||
2 | SK Janské Lázně "A" | 5 | SK Janské Lázně "B" | 7 | Matoušková Jolana | 10 | ||||
číslo | jméno | sk. | číslo | jméno | sk. | |||||
1 | Ďuračka Milan | 7 | 1 | Hlošek Tomáš | 10 | 8 | TJ Jičín | |||
2 | Havrda Vladimír | 9 | 2 | Bureš Petr | 10 | číslo | jméno | sk. | ||
3 | Líska Vladislav | 10 | 3 | Kocúr Luboš | 8 | 1 | Cinibulk Miroslav | 9 | ||
4 | Jančura Lubomír | 9 | 4 | Pilnáček Jiří | 10 | 2 | Soukup Jiří | 8 | ||
5 | Stodola Radek | 9 | 5 | Kopuncová Ivona | 8 | 3 | Čech Pavel | 8 | ||
6 | Vlasák Petr | 10 | 6 | Adolf Daniel | 9 | 4 | Budina Martin | 10 | ||
7 | Potůčková Anděla | 10 | 5 | Schön Jaroslav | 10 | |||||
3 | TJ ZPS Čechie Králové | 8 | Švejdová Dagmar | 10 | 6 | Zhouf Miroslav | 10 | |||
číslo | jméno | sk. | 7 | Formánek Karel | 10 | |||||
1 | Němec Jaromír | 7 | 6 | TJ Slovan Svoboda Praha | ||||||
2 | Papoušek Petr | 10 | číslo | jméno | sk. | 9 | TJ Baník Ostrava TPS | |||
3 | Mgr. Morávek Jiří | 9 | 1 | Procházka Radek | 10 | číslo | jméno | sk. | ||
4 | Vít Vladislav | 7 | 2 | Rozsíval Oldřich | 10 | 1 | Kožušník Milan | 9 | ||
5 | Zářecký Jan | 8 | 3 | Dvořák Jaroslav Mudr. | 7 | 2 | Jahoda Dušan | 9 | ||
6 | Kunart Petr | 8 | 4 | Hamara Tomáš | 7 | 3 | Piprek Jindřich | 9 | ||
7 | Sedláček Petr | 10 | 5 | Obrdová Věra | 9 | 4 | Beňuš Martin | 8 | ||
8 | Hitzger Petr | 10 | 6 | Thieme Pavel | 10 | 5 | Svoboda Zdeněk | 9 | ||
9 | Folta Jan | 9 | 7 | Neděle Josef | 9 | 6 | Brůžička Ladislav | 10 | ||
10 | Ebertová Hana | 10 | 8 | Chyba Lukáš | 9 | 7 | Petruška Jiří | 10 | ||
11 | Myslivcová Jaroslava | 10 | 9 | Šedivý Stanislav | 10 | 8 | Pastorek Alfons | 9 | ||
12 | Venclová Zdena | 8 | - | - | ||||||
13 | Rýgl Miloslav | 8 | - | - | - | - | - | - | ||
14 | Opravil Josef | 7 | - | - | - | - | - | - | ||
15 | Špryňar Miroslav | 10 | - | - | - | - | - | - | ||
celkem na soupiskách 73 hráčů TP | ||||||||||
|